«یوری!!! بر رادیو»، قسمت ویژه: Pirates and Ninjas (ONE PIECE X NARUTO SPECIAL)

در حال بارگذاری پخش کننده ...
21 نفر این پادکست صوتی را پسندیدند
  پخش در تلگرام در تلگرام بشنوید
در اولین قسمت ویژه:

-معرفی انیمه «وان پیس»
- معرفی انیمه «ناروتو»
-"اخبار انیمه" ای
-بررسی دنیای «وانپیس»
- بررسی دنیای «ناروتو»
-مناظره هوکاگه VS پادشاه دزدان دریایی
-دیالوگ های برتر ناروتو
-دیالوگ های برتر وانپیس
- پاسخ مسابقه شماره 9 و پخش اُپنینگ انیمه
- معرفی عوامل پادکست «یوری!!! بر رادیو»: مصاحبه با امیر-سان مدیر گروه بزرگ انیمه ای

پادکست «یوری!!! بر رادیو» پنجشنبه ها در شنوتو

برچسب های این فایل صوتی


نظرات کاربران درباره این فایل صوتی


کاربر مهمان
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  سلام. من مُژا هستم. کارتون رو خیلی دوس دارم، امیدوارم با قدرت ادامه بدین. درباره‌ی این قسمت، از بخش مناظره راضی نبودم چون به‌نظرم، با احترام به همه‌ی دوستان، دو نفر عزیزی که مهمون برنامه بودن هم خیلی رسمی بودن و فاز شما رو نداشتن، هم اینکه به خوبی نتونستن جهان نروتو و وان‌پیس رو شرح بدن. حالا می‌گم چرا.
  اجازه بدید این‌طور بگم که به عنوان یک طرفدار سرسخت وان‌پیس و یک بیننده‌ی نروتو، چرا به‌نظرم وان‌پیس انیمه‌ی بهتریه. جوابش در تفاوت رویکرد و نگرش موجود در این دو انیمه، به مسئله‌ای تقریباً مشابه هست. این دو انیمه با وجود شباهت‌هایی که می‌تونن با هم داشته باشن، اما یک تفاوت اساسی دارن که در نروتو می‌شه با داستان ایتاچی نشونش داد.
  به‌طور خلاصه، ایتاچی عامل یک قتل عامه. ایتاچی کسیه که سیاست سرکوب‌گرانه‌ی حکومت حاکم در دهکده‌ی برگ رو اجرا می‌کنه. در واقع ایتاچی بازوی سرکوبگر حکومته که به‌خاطر سوءظن روسای دهکده و جناح راست قدرت در دهکده‌ی برگ، کل قبیله‌ی اوچیها رو قتل عام می‌کنه. در واقع ایتاچی قاتل پدر و مادر خودش و کلی آدم بی‌گناه دیگه‌س. اطاعت ایتاچی از روسای دهکده به شدت کورکورانه‌ست. حالا نگاهی که انیمه‌ی نروتو به این اتفاق داره، کاملاً تاییدگره. یعنی خشونت سیستماتیک حکومت نه‌تنها با احتمال کودتا از سوی اوچیها توجیه می‌شه، بلکه عمل ننگین ایتاچی به‌عنوان یک فداکاری در نظر گرفته می‌شه و ایتاچی در واقع یکی از قهرمانان انیمه‌ی نروتو هست! این رویکرد محافظه‌کارانه رو در داستان آدم‌های ستم‌خورده‌ی دیگه‌ای مثل افراد دهکده‌ی باران و پین هم می‌تونیم ببینیم. در نهایت ایده‌ی نروتو برای داشتن جهانی بهتر، ایده‌ی سرکوبگرانه‌ایه.
  حالا این رو مقایسه کنید با داستان وان‌پیس. در وان‌پیس، جهانی وجود داره که در راس اون دولت جهانیه. دولت جهانی حافظ نظمیه که در اون خاندان اژدهایان آسمانی از نوعی رفاه فراطبقاتی برخوردارند. در واقع همه‌ی آدم‌های جهان وان‌پیس، رعیت‌های این اژدهایان آسمانی هستن که عملاً دولت ازشون محافظت می‌کنه. در این بین، مانکی دی لوفی دشمن قسم خورده‌ی این نظم ظالمانه است. همون‌طور که در انیمه گفته می‌شه، اون‌هایی که توی اسمشون دی دارن، سرنوشتشون در دشمنی با اژدهایان آسمانی پیوند خورده. در کل، تلاش لوفی و گروهش در ماجراجویی‌هاشون نوعی تلاش رهایی‌بخشه، چراکه در نهایت می‌خواد نظم نهادینه‌شده در اون جهان رو بر هم بزنه و زیر و رو کنه. و در وان‌پیس این‌ها بخشی از قهرمان‌های انیمه هستن، نه افراد قاتل و سرکوبگری مثل ایتاچی!
  می‌بخشید که طولانی شد. تازه این‌ها چیزی نبود در برابر دریای وان‌پیس. فقط این رو بگم که تخیل اودا در وان‌پیس یه چیزیه که نروتو به گرد پاش نمی‌رسه. وان‌پیس تا الان بیش از هزار کارکتر مختلف داشته که هیچ کدوم شبیه به هم نیستن و هر کدوم شخصیت یونیکی دارن. همین خودش وسعت ذهن خلاق اودا رو نشون میده. و به‌عنوان یک وان‌پیسی باید بگم کم نه‌تنها نمی‌خوام که وان‌پیس زودتر تموم شه، بلکه ایشالا هیچ‌وقت تموم نشه. :ی
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  عالی بود... پرچم ناروتو بالاست!!!
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  سلام
  ببخشید توی انیمه ی ناروتو جز نینجتسو ، تایجتسو و گنجتسو یه دسته ی دیگه ام وجود داره که شما بیان نکردید به اسم سنجتسو
 • Uchiha Ayano
  Uchiha Ayano :
  سلاااام عالی عالی فقط ی مشکل چرا تیتراژارو توی بحثشون نزاشتن ؟ناروتو تیتراژای خییلی قویی داره..... ومنتظر بخش جدیدتونم هستتیییییییییییییییییییییم
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  واو عالی بود
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  جالب بود. منظرم ببینم بخش جدیدتون چیه D:
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  فکر کنم بین این دو ناروتو رو اول ببینم.
  برنامه همیشه پر انرژی و جالبه. ممنون.
 • کاربر مهمان
  کاربر مهمان :
  وای عالی بود دوستان خسته نباشید